Zwangerschapsyoga - Lava - Ines Rothmann
Deze reeks zwangerschapsyoga helpt je om vitaliteit, draagkracht en veerkracht doorheen je zwangerschap op te bouwen. Je krijgt een inleiding tot veilige zwangerschapsyogaoefeningen zodat je je beter in je vel kunt voelen tijdens de zwangerschap en die zwangerschapskwaaltjes helpen verminderen.Yoga en mindfulness, ademhalings- en pain coping technieken ter bevordering van een meer bewuste en ontspannen zwangerschap en bevalling.
Tevens biedt deze reeks je de gelegenheid om de transformerende tijd van zwangerschap en bevalling te gebruiken om mindfulness, ademhalings- en massagetechnieken te leren voor het werken met de stress, pijn en angst die vaak een normaal onderdeel zijn van deze diepgaande reis naar het onbekende. De lessen zijn gespekt met veel tips & tricks die nuttig zijn als voorbereiding op je bevalling. Tijdens de lessen proef je ook van verschillende krachtbronnen en pain coping technieken die je kunnen helpen om beter met de intensiteit van de bevalling om te kunnen gaan, zoals ademhalings-, mindfulness-, visualitie-, affirmatietechnieken en veel meer. De oefeningen tijdens de lessen zijn bovendien geïnspireerd door de Body Ready Method. Het scheppen van nieuw leven is iets wat je met twee doet; in verwachting zijn en geboorte geven ook. Je partner speelt hierin een onmisbare rol. Daarom combineer je deze cursus idealiter met de workshop Mindful bevallen met je partner. Meer info op www.lava.yoga.
Zo kunnen jullie samen van deze bijzondere ervaring genieten. De reeks zwangerschapsyoga is een fijne aanvulling op andere prenatale consultaties bij de vroedvrouw/gynaecoloog of andere voorbereidingscursussen rond arbeid en bevalling. Voorkennis van yoga of mindfulness is niet vereist. Mocht je een les missen, geen erg! Dan sturen we je graag een opname van een gelijkaardige les uit een vorige reeks. Heb je vragen of bedenkingen, neem contact op met de lesgeefster Ines Rothmann.
Data van deze 7-delige lessenreeks: woensdagavond 23/4, 30/4, 7/5, 14/5, 21/5, 28/5 en op 4/6 van 19u tot 20u30.
Je kunt je enkel inschrijven voor de hele reeks. Als je les mist, kun je in overleg 1 les inhalen ofwel in de ochtendlessen zwangerschapsyoga op woensdagen, ofwel in een volgende avondreeks [als er een plekje vrij is]. Sowieso ontvang je ook een opname zodat je thuis kunt oefenen en verschillende inspiratiemails
*Dit is een 7-wekenreeks zwangerschapsyoga georganiseerd door Lava (www.lava.yoga) op de locatie van Fleurentine, Burgermeester Woutersstraat 28, Berchem.
Meer informatie :

Workshop info
Begin: | 23 april 2025 19:00 uur |
Einde: | 04 juni 2025 20:30 uur |
Einde inschrijvingen: | 23 april 2025 18:00 uur |
Prijs: | 116,00 € |
Aantal bijeenkomsten: | 7 |
Beschikbare plaatsen: |